Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 5431631



*

nr 543 1631


Färglitografi

Matisse, Sign i tryck, Komposition, 75 x 102


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 29 september 2008
kl 17:48:57


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/9 21:47:06 1      900 kr
29/9 15:22:30 1      1.100 kr
29/9 17:05:01 2      850 kr
29/9 17:42:59 3      950 kr
29/9 17:43:36 3      1.100 kr
29/9 17:43:57 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad matisse
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr